مکان را جهت فیلتر محصولات انتخاب کنید

جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.

شما می توانید پس از دریافت سفارش، نظر خود را در رابطه با محصول خریداری شده در ایران کالا بنویسید. پس از تایید نظر شما توسط کارشناسان ایران کالا، امتیاز برای شما ثبت می‌شود.تا قبل از تایید نظر امتیاز شما در قسمت تاریخچه بخش امتیازات در صف نمایش داده میشود.

در صورتی که از خرید خود منصرف شوید شیما کالا در کمترین زمان ممکن مبلغ را به شماره کارت شما برگشت می دهد. مهم است که شماره کارت به نام مالک حساب کاربری ثبت داشته باشید

مکاتبات شیما کالا با آدرس ایمیل شما انجام می شود.

شیوه‌های پرداخت در شیماکالا

شیوه پرداخت در شیما کالا

شیوه‌های پرداخت در شیماکالا

شیوه‌های پرداخت در شیماکالا  به دو شیوه پرداخت درب منزل و پرداخت آنلاین میباشد که برای تمامی سفارشات در نظر گرفته شده است. در شیوه پرداخت درب منزل ، همشهریان مشهدی میتوانند تمام هزینه را به نماینده فروشگاه اینترنتی شیماکالا پرداخت کرده و بسته را تحویل بگیرند. در شیوه پرداخت آنلاین ، شما به یکی از دو روش کارت به کارت و درگاه امن بانکی ، مبلغ را پرداخت خواهید کرد و بسته را بدون دریافت هیچ هزینه ای تحویل خواهید گرفت.درضمن سفارشات پرداخت آنلاین با سرعت بیشتری تحویل خواهند شد.

لازم به ذکر است تمام تراکنش ها در شیما کالا قابل پیگیری میباشد و این ویژگی بسیار ارزنده ، خیال مشتریان عزیز را از جلوگیری از هر نوع کلاهبرداری راحت میکند.

logo
logo